Lofty Wieniawskiego

Kameralna nieruchomość w centrum Tarnowa zlokalizowana przy ul. Wieniawskiego 3

Przedstawiamy inwestycję, która łączy w sobie butikowy charakter kameralnego budynku oraz loftowy  styl  wkomponowany w miejską zabudowę. Lofty Wieniawskiego to nieruchomość o ponadprzeciętnej  architekturze, oraz stylowym wnętrzu projektowanym indywidualnie do charakteru budynku przez pracownię Art–Artur Grodziński. Ofera skierowana jest do osób, które poszukują komfortowego mieszkania o optymalnej powierzchni w centrum miasta, gotowego do wykończenia od zaraz, lub w opcji zakupu z wykończeniem.

Minimalistyczna , prosta bryła mieści w sobie przestronny lokal użytkowy na parterze z pełnym przeszkleniem, oraz 4 urocze mieszkania na 1 piętrze, każde z dużym balkonem oraz portfenetrami.

Charakteru budynkowi dodaje ciekawy i niespotykany projekt części wspólnych, które na pewno zaciekawią przyszłych nabywców. Nietypowe eleganckie wykończenie nadaje loftowy klimat i indywidualność, których nie spotkacie państwo w innych miejscach.

Oferta obejmuje mieszkania w metrażu ok.: 34,39,53,55 m2.

Mniejsze mieszkania składają się z sypialni, salonu, kuchni ,łazienki oraz dużego balkonu, większe zostały zaprojektowane  w podobny sposób jednak posiadają dodatkową sypialnię. Dzięki wkomponowaniu do mieszkań dużych przestronnych, rozwieralno-uchylnych, okien w stylu francuskim każde mieszkanie ma zapewniony maksymalny dostęp do światła słonecznego.

Firma Eltar przykłada niezwykłej staranności przy tworzeniu nowych mieszkań na rynku nieruchomości . Odpowiadamy na zapotrzebowanie klientów, dzięki czemu standard który oferujemy przewyższa inne nieruchomości. Oferowana nieruchomość dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów oraz pracy profesjonalnych ekip budowlanych różni się wykończeniem od nieruchomości które mogą Państwo spotkać w lokalnej ofercie.

Każde mieszkanie posiada niespotykane na tarnowskim rynku okna w stylu francuskim wyposażone w najwyższy pakiet trzyszybowy gwarantujący najlepsze parametry cieplne jak i akustyczne, duże (ok 4m szer.) balkony, pełną klimatyzację w standardzie, będącą nieocenionym udogodnieniem przy obecnych upalnych latach, oraz wentylację mechaniczną dla pomieszczeń i okapów kuchennych. Dodatkowo każde mieszkanie ma zapewnione własne, zamknięte miejsce postojowe przed budynkiem na terenie nieruchomości.  Oferowana cena obejmuje wszystkie te elementy o których pisaliśmy wcześniej. Dodatkowym atutem mieszkań będą wstępnie wymalowane na biało ściany,  gotowe do malowania „w kolorze”, a także zamontowane gniazdka i włączniki świateł (osprzęt elektryczny i rtv) oraz domofon.

Na balkonach położona jest deska kompozytowa. A wypełnienie wykonane ze szkła bezpiecznego nadającego lekkości.

Lokal usługowy znajdujący się na parterze to prawie 200 m2 powierzchni  w układzie „open space” do własnej aranżacji. Dla lokalu także przewidziane są miejsca postojowe aby pracownicy lub klienci mieli ułatwiony dostęp. Lokal technicznie jest przystosowany do ewentualnego podziału na 2 lub nawet 3 mniejsze, niezależne lokale.

 

Rzut piętra:

Mieszkanie A - 39,20 m2

Mieszkanie B - 55,20 m2

Mieszkanie C - 53,70 m2

Mieszkanie D - 35,50 (+antresola 3,4) m2

 

Rzut parteru (lokal użytkowy)

 

Więcej informacji tel. 604 216 106 lub email: judyta.orlow@eltardevelopment.pl