18 czerwca 2024

Rewolucja przemysłowa w Najbliższych Latach Co to jest Przemysł 4.0 ?

Zawsze poszukuj rozwiązań, które zwiększą dobrostan twój i innych ludzi. Targi Hanover Messe z 2011 roku udowodniły, że wszyscy- wszyscy, którzy chcą dobra dla innych, zaczynają prawdziwe rewolucje. Bądź na bieżąco z rewolucją przemysłowo XXI wieku, która nie tylko myśli o ludziach ale też ekologii i technologii.
Ekologia oraz dobrostan człowieka to priorytet wielu czołowych firm na całym świecie. Natura oraz zwierzęta są tym, o co należy dbać, przy czym nie warto zapominać o sobie. Technologie i cyfryzacja będzie nadal rozkwitać, bo stała się napędem do działania dla wielu korporacji i buduje gospodarkę świata.
Targi Hanover Messe w 2011 roku owocowały nowym określeniem dla biznesu było nim "Przemysł 4.0". Rewolucja Przemysłowa zaczęła się właśnie w tym roku, gdzie technologia grała główne skrzypce, a informacje i komunikacja w przemyśle były na wagę złota. Dzięki właśnie tym czynnikom produkcja ruszyła w tempie większym niż sądzono. Stała się jednocześnie wydajniejsza oraz ekologiczna. Wcześniejsze rewolucje to: parowa, elektryczna, automatyczna. A zatem jak można określi rewolucje przemysłowa 4.0? Technologia nie jest słowem kluczowym dla jej określenia, bardziej firmom chodzi o wsparcie zrównoważonego rozwoju oraz poszanowanie przyrody. Natura oraz dobrostan człowieka stały się priorytetowymi segmentami dla rozwoju wielu firm na świecie.
Targi Hanover Messe zapoczątkowały nową erę, nastawioną bardziej na rozwój ekologii i dobrostan człowieka. Technologia ma obecnie współgrać z ekologią i dbać zarówno o człowieka jak i naturę.
Źródło: ComputerWorld

Co nadejście Przemysłu 4.0 oznacza dla firm?